Kwasy Omega 3 - zalety suplementacji

 • Zalety suplementacji kwasami Omega 3
 • Suplementy diety Wellness by Oriflame
 • Subskrypcja - otrzymuj co 4 opakowanie za 1 zł
Dodano dnia 07.02.2017, przez Biuro Regionalne Oriflame nr 2 Częstochowa


W ofercie Oriflame już od dawna goszczą suplementy diety - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzisiejszy wpis poświęcamy szczególnie ważnym kwasom Omega 3. Opowiemy o zaletach stosowania kwasów tłuszczowych i o istocie systematycznej suplementacji. Argumenty z tego artykułu z pewnością pomogą Ci przekonać niepewnych klientów do zakupów suplementów Wellness by Oriflame!

Kwasy Omega 3 Wellness by Oriflame

Kwasy Omega 3 - dlaczego są tak ważne?

Ludzki organizm nie potrafi produkować kwasów Omega 3, dlatego tak istotne jest ich regularne przyjmowanie w codziennej diecie. Oczywiście można je dostarczać jedząc m.in. tłuste ryby, owoce morza czy algi, jednak w dzisiejszych czasach wielu z nas nie ma czasu na długie gotowanie lub ze względu na miejsce zamieszkania nie ma dostępu do świeżych ryb z bezpiecznych i zdrowych źródeł. Tutaj z pomocą przychodzą suplementy diety! Dlaczego warto regularnie zaopatrywać swój organizm w zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe? Omega 3:
 • buduje ściany komórkowe,
 • zwiększa nawilżenie skóry i ją wygładza (wpływa na poprawienie wyglądu cery - również trądzikowej),
 • stymuluje reakcje hormonalne i immunologiczne,
 • wspiera funkcje mózgu, oczu (budują siatkówkę), układu nerwowego,
 • zmniejsza poziom trójglicerydów, złego cholesterolu,
 • ma pozytywny wpływ na układ krążenia: zmniejsza ciśnienie tętnicze krwi, wspomaga prawidłową pracę serca, wykazuje działanie antyarytmiczne, redukuje miażdżycę, zapobiega tworzeniu się zakrzepów,
 • ma właściwości przeciwzapalne - wpływa na zwalczanie reakcji zapalnych organizmu, łagodzi objawy reumatoidalnego zapalenia stawów.
Jak widzisz kwasy Omega 3 pełnią wiele funkcji w ludzkim organizmie - pozytywnie wpływają na pracę sporej grupy narządów i chronią nas przed wieloma chorobami!

Zalety Omega 3 Wellness by Oriflame

Pamiętaj, że nie wszystkie suplementy diety są sobie równe, nie oszczędzaj na własnym i swoich bliskich zdrowiu! Zawsze sprawdzaj pochodzenie poszczególnych składników i wybieraj te najwyższej jakości. Stosując Omega 3 Wellness by Oriflame możesz mieć pewność, że wybrałeś/aś bezpieczne suplementy naturalnego pochodzenia. Wszystkie produkty Wellness by Oriflame zostały opracowane w Szwecji i są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości UE. Dodatkowo olej rybny w Omega 3 ma certyfikat zrównoważonych połowów stowarzyszenia Friend Of The Sea. Co więcej, Omega 3 Wellness by Oriflame to:
 • źródło wysokiej jakości kwasów tłuszczowych pozyskiwanych z sardeli i sardynek,
 • olej rybny zawierający kwasy tłuszczowe EPA i DHA w naturalnej formie trójglicerydów,
 • bezpieczny, naturalny, skoncentrowany olej rybny o czystości farmaceutycznej (GMP), który został poddany destylacji molekularnej,
 • suplement uzyskiwany na skutek destylacji cząsteczkowej, dzięki czemu nie zawiera on metali ciężkich lub innych substancji zanieczyszczających,
 • kapsułki zawierają żelatynę rybną – bez domieszek żelatyny wołowej lub wieprzowej.
Prawda, że ciężko o produkt o podobnych parametrach? :-)

WellnessPack by Oriflame

WellnessPack - codzienna, kompletna dawka zdrowia

Chcesz kompleksowo zadbać o swój organizm? Wybierz WellnessPack by Oriflame - zestaw wszystkich niezbędnych witamin, minerałów, kwasów i antyoksydantów, które każdy powinien dostarczać do swojego organizmu. Dostępny jest w 2 wersjach - dla kobiet i dla mężczyzn. WellnessPack to bardzo poręczne rozwiązanie, dzięki któremu wyrobisz sobie nawyk regularnego stosowania suplementów. Zawiera 21 saszetek, w każdej znajdują się 2 kapsułki Omega 3 (te same, które opisaliśmy powyżej), 1 kapsułkę astaksantyny (najlepszego i najmocniejszego antyoksydantu) oraz 1 tabletkę multiwitamin z minerałami (dla kobiet lub dla panów). Osoby codziennie zażywające preparaty z WellnessPack zauważyły zdecydowaną poprawę ich zdrowia! Chwalą sobie większą odporność organizmu na zachorowania, mocniejsze włosy i paznokcie, ładniejszą cerę i lepsze samopoczucie.

Subskrypcja - WellnessPack za 1 zł!

Nadal zastanawiasz się czy warto wybrać WellnessPack? Koniecznie sprawdź program subskrypcji! Dzięki niemu co czwarte opakowanie kupisz za jedyne 1 zł! Wróć do strony głównej naszego bloga

podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wysyłając komentarz oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania ze strony i zgadzasz się na warunki w nim zawarte.Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Karolinka@01, dnia: 2017-02-08 13:37:26 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Teraz omega jest w dużo tańszej cenie, dzięki tym informacjom na pewno uda mi się sprzedać więcej opakowań. Sama też zrobię sobie zapas :-)