- udział dobrowolny -

program Bonus dla Urody

Program tylko dla zarejestrowanych Klubowiczów Oriflame.
Czas obowiązywania: 06-26.02.2018
Łączna wartość nagród: nawet 387 zł

Zasady programu

  • By osiągnąć poziom Brąz należy złożyć zamówienia za minimum 100 PP w danym katalogu (200 PP oznacza poziom Srebro, 300 PP i więcej to poziom Złoto).
  • Konsultant może zamówić jedną nagrodę z poziomu, na który się zakwalifikuje oraz po jednej z niższych poziomów (tylko przy osiągnięciu poziomu Srebro lub Złoto).
  • Nagrody trzeba odbierać w pierwszym dowolnie punktowanym zamówieniu w następnym katalogu (inaczej przepadają).
  • Bez względu na ilość i rodzaj przysługujących nagród zawsze za wszystkie trzeba będzie zapłacić tylko 9,90!

POZIOM BRĄZ

Składając zamówienie w aktualnym katalogu o wartości 100 PP kwalifikujesz się na poziom BRĄZ co oznacza, że możesz wybrać sobie 1 produkt z listy obok i zapłacisz za niego tylko 9,90! Możesz zaoszczędzić nawet 84 zł! Kod wybranej nagrody wpisz w pierwszym punktowanym zamówieniu w następnym katalogu nr 04/2018.

POZIOM SREBRO

Składając zamówienie o wartości 200PP kwalifikujesz się na drugi poziom SREBRO co oznacza, że możesz wybrać sobie 1 produkt z poziomu Brąz oraz 1 produkt z listy obok! Za obydwa zapłacisz łącznie tylko 9,90, co oznacza oszczędność nawet 219 zł! Kody wybranych nagród wpisz w pierwszym punktowanym zamówieniu w następnym katalogu nr 04/2018.

POZIOM ZŁOTO

Składając zamówienie o wartości 300PP i więcej kwalifikujesz się na poziom ZŁOTO. Oznacza to, że możesz wybrać sobie 1 produkt z poziomu Brąz, 1 produkt z poziomu Srebro oraz 1 produkt z listy obok! Za wszystkie 3 rzeczy o wartości nawet nawet 387 zł zapłacisz łącznie tylko 9,90! Kody wybranych nagród wpisz w pierwszym punktowanym zamówieniu w następnym katalogu nr 04/2018.

Przywilej nowego Klubowicza Oriflame

Osoby, które zapiszą się do Klubu Oriflame w aktualnym katalogu będzie obowiązywać specjalny Program Witamy, zamiast Bonusu dla Urody. Trwa on przez 3 kolejne katalogi od momentu wstąpienia do Oriflame. Łączna wartość możliwych do zdobycia w programie nagród wynosi obecnie 348 zł! Przejdź do podstrony Program Witamy aby dowiedzieć się więcej o zasadach i nagrodach.

Rejestracja Oriflame
zgarnij nagrody
zapisz się i weź udział w programie
Klubowiczom polecamy także sprawdzić poniższe działy, z których można dowiedzieć się o pozostałych programach i ofertach Oriflame. Dają one możliwość zdobycia dodatkowych kosmetyków i akcesoriów po niesamowicie niskich cenach!
Zajrzyj także do spisu produktów i działu najlepszych promocji w katalogu.