Krem CC do włosów HairX

bez spłukiwania

32142 Oriflame

Krem CC do włosów HairX 32142


kod
32142
cena
29.90
katalog 02
strona 92
Produkt:

Krem CC do włosów HairX 32142

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
  • w wygodnej formie sprayu nie wymagającego spłukiwania
  • wielozadaniowy kosmetyk zapewniający 10 upiększających efektów: wspaniały blask, jedwabista gładkość, kontrola nad niesfornymi kosmykami, objętość, łatwość rozczesywania, ochrona przed rozdwajaniem się końcówek, ochrona koloru, ochrona przed wysoką temperaturą, nawilżanie, regeneracja
  • zawiera kompleks Omega oraz 6-Gingerol, które pomagają nawilżać, chronić i wzmacniać włosy
  • pielęgnuje także skórę głowy
  • pojemność: 150 ml
Inne produkty z tej samej serii HairX:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wysyłając komentarz oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania ze strony i zgadzasz się na warunki w nim zawarte.Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Martyna, dnia: 2016-02-10 20:03:23 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Krem jest naprawdę wspaniały, nie spodziewałam się takich efektów. Wygładza włosy lepiej niż olejki, nie obciąża włosów, a przy tym pięknie pachnie. Stosuję na całe włosy (dużo na końcówki) przed suszeniem, w następnych dniach po myciu też parę razy spryskuję suche włosy. Z początku włosy mogą wydawać się lepkie, ale kosmetyk szybko się wchłania i to wrażenie całkowicie mija. Polecam każdej osobie z puszącymi lub zniszczonymi, suchymi włosami.