Szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów Loving Care

z naturalnym mleczkiem migdałowym

34060 Oriflame

Szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów Loving Care 34060


kod
34060
cena
29.90
katalog 03
strona 74
Produkt:

Szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów Loving Care 34060

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
Łagodny, odpowiedni dla całej rodziny szampon z odżywką, który delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy. Zawiera naturalne mleczko migdałowe.
  • naturalne mleczko migdałowe - używane od wieków i cenione ze względu na swoje łagodne działanie mleczko migdałowe jest bogatym źródłem witamin i minerałów, które doskonale odżywiają skórę
  • testowany dermatologicznie
  • pojemność: 400 ml
Inne produkty z tej samej serii Loving Care:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wysyłając komentarz oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania ze strony i zgadzasz się na warunki w nim zawarte.Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Martyna, dnia: 2017-10-15 13:14:34 , ocena:Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.

Oceniam produkt na 4,5 gwiazdki. Mały minus za średnie pienienie się (pewnie dlatego, że jest z odżywką, ale ja lubię dużo piany ;)), ma piękny zapach, włosy są po nim naprawdę czyste i miękkie. Łagodny dla skóry, wydajny - będzie dobry dla całej rodziny. Polecam!