Lakier do paznokci Power Shine Palladium

27094 Oriflame

Lakier do paznokci Power Shine Palladium 27094


Produkt wycofany z regularnej sprzedaży katalogowej. Poszukuj go na wyprzedażach lub sprawdź nową wersję.
kod
27094
wybrana wersja
Reflecting Silver
Produkt:

Lakier do paznokci Power Shine Palladium 27094

Opis:
  • wzbogacony palladem nadaje paznokciom ekstremalny, metaliczny połysk i mieniącą się intenstywnymi kolorami holograficzną poświatę
  • pojemność: 5 ml
Produkt Lakier do paznokci Power Shine Palladium dostępny jest w 5 kolorach:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wysyłając komentarz oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania ze strony i zgadzasz się na warunki w nim zawarte.Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: monia, dnia: 2015-01-06 15:15:32 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Super efektowne paznokcie! Lakier mieni się tysiącem barw :-) do tego jest mega trwały - dopiero po tygodniu lekko starły mi się końcówki

Dodano przez: OlaT., dnia: 2015-09-30 15:59:59 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Śiwetny lakier! Już myślałam, że więcej go nie kupię ale teraz odcień niebieski jest w katalogu z wyprzedażami, kupuję na zapas;)!!