- udział dobrowolny -

program witamy w Oriflame

Program tylko dla osób wstępujących do Klubu Oriflame w trakcie obowiązywania bieżącego katalogu 16/2017.
Czas obowiązywania: 07-27.11.2017
Łączna wartość nagród: nawet 349 zł

Zasady programu

Program Witamy w Oriflame rozpoczyna się w momencie złożenia przez konsultanta swojego pierwszego punktowanego zamówienia i trwa przez 2 kolejne katalogi. Łączna wartość nagród możliwych do zdobycia w ciągu całego programu wynosi ponad nawet 349 zł! Aby je wszystkie odebrać nowy konsultant musi spełnić wskazane warunki dla każdego z 3 etapów (niespełnienie któregokolwiek z nich powoduje przerwanie programu).

Spełnienie wszystkich warunków w programie "Witamy w Oriflame" jest bardzo proste. Wymienione nagrody możesz zdobyć bez najmniejszego trudu! Jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem Oriflame nie trać czasu i przyłącz się do nas. Przeczytaj więcej o korzyściach z bycia konsultantem Oriflame i o jego pracy.ETAP I

W trakcie obowiązywania aktualnego katalogu nr 16/2017 zarejestruj się w Oriflame i złóż zamówienie za min. 50 PP. Spełniając ten warunek zakwalifikujesz się do programu i już w następnym katalogu 17/2017 otrzymasz po super niskiej cenie jeden z dwóch zestawów kosmetyków. Wybierz zestaw DLA NIEJ z perfumowanym kremem do ciała Eclat Femme i tuszem do rzęs Giordani Gold Incredible Length w kolorze czarnym lub zestaw DLA NIEGO z kremem przeciwzmarszczkowym North For Men Advanced Age Control i pianką do golenia North For Men Original. Któregokolwiek zestawu nie wybierzesz zapłacisz za niego tylko 4,90 zł!

ETAP II

Złóż zamówienie za min. 50 PP w drugim katalogu (nr 17/2017) swojej działalności w Oriflame. Jeśli wypełnisz ten warunek to już w kolejnym katalogu 1/2018 zyskasz możliwość odebrania jednej z dwóch wód zapachowych. Wybierz zapach DLA NIEJ – Eclat Femme lub zapach DLA NIEGO – Eclat Homme. Wybraną wodę otrzymasz za 4,90 zł!

ETAP III

Aby odebrać ostatnią nagrodę z programu – zestaw DLA NIEJ z suszarką i prostownicą do włosów lub komplet DLA NIEGO z maszynką do strzyżenia – w trzecim katalogu swojej działalności (nr 1/2018) musisz złożyć zamówienie za min. 50 PP. Po wykonaniu tego zadania wybrany zestaw kupisz za 4,90 zł!

Rejestracja Oriflame
zgarnij nagrody
zapisz się i weź udział w programie
Klubowiczom polecamy także sprawdzić poniższe działy, z których można dowiedzieć się o pozostałych programach i ofertach Oriflame. Dają one możliwość zdobycia dodatkowych kosmetyków i akcesoriów po niesamowicie niskich cenach!
Zajrzyj także do spisu produktów i działu najlepszych promocji w katalogu.