- udział dobrowolny -

program witamy w Oriflame

Program tylko dla osób wstępujących do Klubu Oriflame w trakcie obowiązywania bieżącego katalogu 13/2017.
Czas obowiązywania: 05.09-16.10.2017
Łączna wartość nagród: nawet 394 zł

Zasady programu

Program Witamy w Oriflame rozpoczyna się w momencie złożenia przez konsultanta swojego pierwszego punktowanego zamówienia i trwa przez 2 kolejne katalogi. Łączna wartość nagród możliwych do zdobycia w ciągu całego programu wynosi ponad nawet 394 zł! Aby je wszystkie odebrać nowy konsultant musi spełnić wskazane warunki dla każdego z 3 etapów (niespełnienie któregokolwiek z nich powoduje przerwanie programu).

Spełnienie wszystkich warunków w programie "Witamy w Oriflame" jest bardzo proste. Wymienione nagrody możesz zdobyć bez najmniejszego trudu! Jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem Oriflame nie trać czasu i przyłącz się do nas. Przeczytaj więcej o korzyściach z bycia konsultantem Oriflame i o jego pracy.ETAP I

W trakcie obowiązywania aktualnego katalogu nr 13/2017 zarejestruj się w Oriflame i złóż zamówienie za min. 50 PP. Spełniając ten warunek zakwalifikujesz się do programu i już w następnym katalogu 14/2017 otrzymasz po super niskiej cenie zestawów kosmetyków, a w nim: tusz do kresek w pisaku Giordani Gold Calligraphy i tusz do rzęs Giordani Gold Incredible Length w kolorze czarnym. Za zestaw zapłacisz tylko 4,90 zł!

ETAP II

Złóż zamówienie za min. 50 PP w drugim katalogu (nr 14/2017) swojej działalności w Oriflame. Jeśli wypełnisz ten warunek to już w kolejnym katalogu 15/2017 zyskasz możliwość odebrania wspaniałego portfela z kolekcji Success. Elegancki, pojemny (pomieści aż 17 kart), w modnym kolorze cappuccino. Jego wartość to 99 zł, ale Ty kupisz go za jedyne 4,90 zł!

ETAP III

Aby odebrać ostatnią nagrodę z programu – modną i funkcjonalną torbę z kolekcji Success – w trzecim katalogu swojej działalności (nr 15/2017) musisz złożyć zamówienie za min. 50 PP. Po wykonaniu tego zadania torbę kupisz za 4,90 zł!

Rejestracja Oriflame
zgarnij nagrody
zapisz się i weź udział w programie
Klubowiczom polecamy także sprawdzić poniższe działy, z których można dowiedzieć się o pozostałych programach i ofertach Oriflame. Dają one możliwość zdobycia dodatkowych kosmetyków i akcesoriów po niesamowicie niskich cenach!
Zajrzyj także do spisu produktów i działu najlepszych promocji w katalogu.