Kwasy Omega 3 - zalety suplementacji

 • Zalety suplementacji kwasami Omega 3
 • Suplementy diety Wellness by Oriflame
 • Subskrypcja - otrzymuj co 4 opakowanie za 1 zł
Dodano dnia 07.02.2017, przez Biuro Regionalne Oriflame nr 2 Częstochowa


W ofercie Oriflame już od dawna goszczą suplementy diety - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzisiejszy wpis poświęcamy szczególnie ważnym kwasom Omega 3. Opowiemy o zaletach stosowania kwasów tłuszczowych i o istocie systematycznej suplementacji. Argumenty z tego artykułu z pewnością pomogą Ci przekonać niepewnych klientów do zakupów suplementów Wellness by Oriflame!

Kwasy Omega 3 Wellness by Oriflame

Kwasy Omega 3 - dlaczego są tak ważne?

Ludzki organizm nie potrafi produkować kwasów Omega 3, dlatego tak istotne jest ich regularne przyjmowanie w codziennej diecie. Oczywiście można je dostarczać jedząc m.in. tłuste ryby, owoce morza czy algi, jednak w dzisiejszych czasach wielu z nas nie ma czasu na długie gotowanie lub ze względu na miejsce zamieszkania nie ma dostępu do świeżych ryb z bezpiecznych i zdrowych źródeł. Tutaj z pomocą przychodzą suplementy diety! Dlaczego warto regularnie zaopatrywać swój organizm w zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe? Omega 3:
 • buduje ściany komórkowe,
 • zwiększa nawilżenie skóry i ją wygładza (wpływa na poprawienie wyglądu cery - również trądzikowej),
 • stymuluje reakcje hormonalne i immunologiczne,
 • wspiera funkcje mózgu, oczu (budują siatkówkę), układu nerwowego,
 • zmniejsza poziom trójglicerydów, złego cholesterolu,
 • ma pozytywny wpływ na układ krążenia: zmniejsza ciśnienie tętnicze krwi, wspomaga prawidłową pracę serca, wykazuje działanie antyarytmiczne, redukuje miażdżycę, zapobiega tworzeniu się zakrzepów,
 • ma właściwości przeciwzapalne - wpływa na zwalczanie reakcji zapalnych organizmu, łagodzi objawy reumatoidalnego zapalenia stawów.
Jak widzisz kwasy Omega 3 pełnią wiele funkcji w ludzkim organizmie - pozytywnie wpływają na pracę sporej grupy narządów i chronią nas przed wieloma chorobami!

Zalety Omega 3 Wellness by Oriflame

Pamiętaj, że nie wszystkie suplementy diety są sobie równe, nie oszczędzaj na własnym i swoich bliskich zdrowiu! Zawsze sprawdzaj pochodzenie poszczególnych składników i wybieraj te najwyższej jakości. Stosując Omega 3 Wellness by Oriflame możesz mieć pewność, że wybrałeś/aś bezpieczne suplementy naturalnego pochodzenia. Wszystkie produkty Wellness by Oriflame zostały opracowane w Szwecji i są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości UE. Dodatkowo olej rybny w Omega 3 ma certyfikat zrównoważonych połowów stowarzyszenia Friend Of The Sea. Co więcej, Omega 3 Wellness by Oriflame to:
 • źródło wysokiej jakości kwasów tłuszczowych pozyskiwanych z sardeli i sardynek,
 • olej rybny zawierający kwasy tłuszczowe EPA i DHA w naturalnej formie trójglicerydów,
 • bezpieczny, naturalny, skoncentrowany olej rybny o czystości farmaceutycznej (GMP), który został poddany destylacji molekularnej,
 • suplement uzyskiwany na skutek destylacji cząsteczkowej, dzięki czemu nie zawiera on metali ciężkich lub innych substancji zanieczyszczających,
 • kapsułki zawierają żelatynę rybną – bez domieszek żelatyny wołowej lub wieprzowej.
Prawda, że ciężko o produkt o podobnych parametrach? :-)

WellnessPack by Oriflame

WellnessPack - codzienna, kompletna dawka zdrowia

Chcesz kompleksowo zadbać o swój organizm? Wybierz WellnessPack by Oriflame - zestaw wszystkich niezbędnych witamin, minerałów, kwasów i antyoksydantów, które każdy powinien dostarczać do swojego organizmu. Dostępny jest w 2 wersjach - dla kobiet i dla mężczyzn. WellnessPack to bardzo poręczne rozwiązanie, dzięki któremu wyrobisz sobie nawyk regularnego stosowania suplementów. Zawiera 21 saszetek, w każdej znajdują się 2 kapsułki Omega 3 (te same, które opisaliśmy powyżej), 1 kapsułkę astaksantyny (najlepszego i najmocniejszego antyoksydantu) oraz 1 tabletkę multiwitamin z minerałami (dla kobiet lub dla panów). Osoby codziennie zażywające preparaty z WellnessPack zauważyły zdecydowaną poprawę ich zdrowia! Chwalą sobie większą odporność organizmu na zachorowania, mocniejsze włosy i paznokcie, ładniejszą cerę i lepsze samopoczucie.

Subskrypcja - WellnessPack za 1 zł!

Nadal zastanawiasz się czy warto wybrać WellnessPack? Koniecznie sprawdź program subskrypcji! Dzięki niemu co czwarte opakowanie kupisz za jedyne 1 zł! Wróć do strony głównej naszego bloga

podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Karolinka@01, dnia: 2017-02-08 13:37:26 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Teraz omega jest w dużo tańszej cenie, dzięki tym informacjom na pewno uda mi się sprzedać więcej opakowań. Sama też zrobię sobie zapas :-)