- udział dobrowolny -

program Bonus dla Urody

Program tylko dla zarejestrowanych Klubowiczów Oriflame.
Czas obowiązywania: 17.03.2020 - 06.04.2020
Łączna wartość nagród: 441 zł

Zasady programu

  • By osiągnąć poziom Brąz należy złożyć zamówienia za minimum 100 PP w danym katalogu (200 PP oznacza poziom Srebro, 300 PP to poziom Złoto, a 450 PP i więcej to poziom Diament).
  • Konsultant może zamówić jedną nagrodę z poziomu, na który się zakwalifikuje oraz po jednej z niższych poziomów (tylko przy osiągnięciu poziomu Srebro, Złoto lub Diament).
  • Nagrody trzeba odbierać w pierwszym dowolnie punktowanym zamówieniu w następnym katalogu (inaczej przepadają).
  • Bez względu na ilość i rodzaj przysługujących nagród zawsze za wszystkie trzeba będzie zapłacić tylko 14,90! (dotyczy zestawów, nagrody specjalne mają indywidualne ceny)

POZIOM BRĄZ

Składając zamówienie w aktualnym katalogu o wartości od 100 do 199 PP kwalifikujesz się na poziom BRĄZ co oznacza, że możesz wybrać sobie 1 produkt z listy obok i zapłacisz za niego tylko 14,90! Kod wybranej nagrody wpisz w pierwszym punktowanym zamówieniu w następnym katalogu nr 14/2019.

POZIOM SREBRO

Składając zamówienie o wartości od 200 do 349 PP kwalifikujesz się na drugi poziom SREBRO co oznacza, że możesz wybrać sobie 1 produkt z poziomu Brąz oraz 1 produkt z listy obok! Za obydwa zapłacisz łącznie tylko 14,90! Kody wybranych nagród wpisz w pierwszym punktowanym zamówieniu w następnym katalogu nr 14/2019.

POZIOM ZŁOTO

Składając zamówienie o wartości od 300 do 449 PP kwalifikujesz się na poziom ZŁOTO. Oznacza to, że możesz wybrać sobie 1 produkt z poziomu Brąz, 1 produkt z poziomu Srebro oraz 1 produkt z listy obok! Za wszystkie 3 rzeczy zapłacisz łącznie tylko 14,90! Kody wybranych nagród wpisz w pierwszym punktowanym zamówieniu w następnym katalogu nr 14/2019.

POZIOM DIAMENT

Składając zamówienie o wartości 450PP i więcej kwalifikujesz się na poziom DIAMENT. Oznacza to, że możesz wybrać sobie 1 produkt z poziomu Brąz, 1 produkt z poziomu Srebro, 1 produkt z poziomu Złoto oraz 1 produkt z listy obok! Za wszystkie 4 rzeczy zapłacisz łącznie tylko 14,90! Kody wybranych nagród wpisz w pierwszym punktowanym zamówieniu w następnym katalogu nr 14/2019. Jeśli zakwalifikujesz się na poziom Diament masz możliwość wybrania nagrody specjalnej – zamiast 4 zestawów kosmetyków z poszczególnych poziomów. Sprawdź co tym razem czeka na Ciebie po super niskiej cenie!

Przywilej nowego Klubowicza Oriflame

Osoby, które zapiszą się do Klubu Oriflame w aktualnym katalogu będzie obowiązywać specjalny Program Witamy, zamiast Bonusu dla Urody. Trwa on przez 3 kolejne katalogi od momentu wstąpienia do Oriflame.

Rejestracja Oriflame
zgarnij nagrody
zapisz się i weź udział w programie
Klubowiczom polecamy także sprawdzić poniższe działy, z których można dowiedzieć się o pozostałych programach i ofertach Oriflame. Dają one możliwość zdobycia dodatkowych kosmetyków i akcesoriów po niesamowicie niskich cenach!
Zajrzyj także do spisu produktów i działu najlepszych promocji w katalogu.