- opłaty za małe zamówienie -

Dostarczenie paczki do Biura Regionalnego Premium Oriflame

Oferta dla osób składających małe zamówienia o wartości poniżej 100 PP.
Czas obowiązywania: 00.00.0000

Zasady opłat

Do każdego zamówienia poniżej 100 PP doliczona zostanie opłata w wysokości 5,90 zł. Zamiast płacić za przesyłkę wystarczy zamówić tylko 1 z poniższych produktów za 11,90 zł, a Twoje zamówienie będzie zwolnione z opłaty!

Produkty zwalniające z opłaty

Wystarczy, że wybierzesz jeden z poniższych produktów, a nie zapłacisz nic za przesyłkę paczki do Biura Regionalnego Oriflame!

Wykonaj 100 PP i nie płać za przesyłkę!

Wszystkie zamówienia na 100 PP i więcej są zwolnione z opłaty za przesyłkę! Zasada ta działa również, gdy osiągniesz w danym okresie obowiązywania katalogu 100 PP, wówczas kolejne zamówienie o wartości co najmniej 50 PP będzie zwolnione z opłaty za małe zamówienie. Opłata za małe zamówienie nie będzie pobierana również przy zamówieniach zawierających wyłącznie produkty, które były niedostępne i oczekiwały na realizację.

Jeśli jesteś Konsultantem koniecznie sprawdź poniższe działy! Jeśli nie to zapisz się do Oriflame już teraz korzystając z naszego formularza rejestracyjnego. Należąc do Klubu Oriflame masz możliwość skorzystania ze specjalnych przywilejów, programów i ofert promocyjnych. Weź w nich udział i zarób dodatkowe pieniądze dzięki Oriflame!
Zajrzyj także do spisu produktów Oriflame i stałych programów lojalnościowych:
Rejestracja Oriflame
zgarnij 20% zniżki
na wszystkie produkty Oriflame