zamów kosmetyki oriflame

Jeśli chcesz zamówić produkty Oriflame możesz skorzystać z koszyka znajdującego się w katalogu lub napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza. Znajdziemy dla Ciebie kompetentnego konsultanta, który zajmie się realizacją Twoich zakupów.

Pamiętaj by podać swój adres e-mail i/lub numer telefonu.

Dopilnujemy by odpowiedź na Twoje zapytanie dotarła do Ciebie w ciągu 24h.Uzupełnij formularz i wyślij wiadomość
* pola wymagane
** wymagane wypełnienie co najmniej jednego z pól

Treść* Kody wybranych produktów E-mail** Numer telefonu**
Filtr antyspamowy* trzy dodać trzy =

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Oczekuj na odpowiedź od poleconego konsultanta Oriflame

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą (telefonicznie lub mailowo) konsultant Oriflame w celu udzielenia Ci wszystkich niezbędnych informacji i omówienia szczegółów zamówienia w tym jego finalnego potwierdzenia (bez niego zamównienie jest nieważne).
Odbierz swoje zamówienie

Odbierz od swojego Konsultanta produkty i ciesz się ich wyjątkową jakością! Jeśli potrzebujesz zapytaj go o poradę dotyczącą pielęgnacji, próbki kosmetyków i następny katalog.