Suchy olejek do włosów Eleo

z olejkiem arganowym i różanym

31613 Oriflame

Suchy olejek do włosów Eleo 31613


Produkt nie został ujęty w katalogu, zapytaj nas o jego dostępność.
kod
31613
cena
49.90
Produkt:

Suchy olejek do włosów Eleo 31613

Opis:
Lekki, jedwabisty i nietłusty olejek do włosów. Wygładza, odżywia i odbudowuje włosy od wewnątrz.
  • odpowiedni do każdego rodzaju włosów, szczególnie polecany dla suchych i zniszczonych
  • zawiera olejek arganowy, olejek różany, witaminę E oraz łopian
  • może być używany zarówno na wilgotne, jak i suche włosy
  • możesz zmieszać jego niewielką ilość z maską lub odżywką do spłukiwania - wzmocnisz odżywcze działanie tych kosmetyków
  • pojemność: 50 ml
Inne produkty z tej samej serii Eleo:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Jola konsultant, dnia: 2016-09-01 13:12:51 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Słuchajcie rewelacja, użyłam dopiero 3 razy, a włosy nie do poznania.Farbuję więc je niszczę, szukałam środka bez spłukiwania i ten olejek to jest to!!

Dodano przez: anonim, dnia: 2017-01-27 03:55:51 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Jak miałam bardzo długie włosy (prawie do pasa) to moje włosy chłonęły każdy ilość odżywki - ten olejek był niezastąpiony w odżywianiu ich, dodatkowo bardzo ułatwiał rozczesywanie. Po obcięciu do ramion nawet jedno pryśnięcie powoduje, że włosy są ciężkie - tyle, że nie są zniszczone, ani suche, więc się nie dziwię. Obecnie stosuję na całą noc przed myciem włosów, nadal są w doskonałej kondycji i pięknie lśnią! Mały minus za cenę, chociaż ładne, szklane opakowanie to rekompensuje!