Krem wygładzający na pękające pięty Feet Up Advanced

33027 Oriflame

Krem wygładzający na pękające pięty Feet Up Advanced 33027


kod
33027
cena
24.90
katalog 09
strona 82
Produkt:

Krem wygładzający na pękające pięty Feet Up Advanced 33027

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
Krem wygładzający na pękające pięty Feet Up Advanced sprawi, że pozbędziesz się problemu szorstkich, popękanych pięt. Ten bogaty, głęboko odżywiający skórę krem zawiera kompleks Mineral 4E oraz trzy składniki o silnych właściowściach nawilżających - mocznik, masło kakakowe i pantenol. Działając synergicznie, pomagają one przywracać kondycję suchej skóry oraz chronią ją - widoczna poprawa następuje już po 3 dniach.
  • zawiera: mocznik - aktywny składnik nawilżający o wyjątkowych właściwościach zmiękczających, masło kakaowe - zapewnia skórze intensywne nawilżenie i odżywienie, pantenol - znacznie poprawia nawilżenie skóry, przywraca jej miękkość
  • z formułą MINERAL 4E - bogatą w proteiny mieszankę 4 minerałów i pierwiastków śladowych, wybranych ze względu na ich udokumentowane, pozytywne działanie na skórę: miedź pomagającą wygładzać i przywracać jędrność, cynk o właściwościach kojących, magnez wspomagający ochronę skóry oraz działający zmiękczająco, żelazo pomagające odnawiać i oczyszczać
  • ma kojący zapach
  • testowany klinicznie oraz w badaniach konsumenckich
  • pojemność: 75 ml
Stosowanie: stosuj dwa razy dziennie, rano i wieczorem, najlepiej po kąpieli. Wmasuj w stopy, zwracając szczególną uwagę na pięty i inne miejsca o bardzo suchej skórze.
Inne produkty z tej samej serii Feet Up Advanced:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.

Nie ma jeszcze żadnych opinii. Podziel się z nami swoją opinią, skomentuj produkt!