Szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów Loving Care

z naturalnym mleczkiem migdałowym

34060 Oriflame

Szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów Loving Care 34060


kod
34060
cena
19.99 29.90
katalog 11
strona 132
Produkt:

Szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów Loving Care 34060

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
Łagodny, odpowiedni dla całej rodziny szampon z odżywką, który delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy. Zawiera naturalne mleczko migdałowe.
  • naturalne mleczko migdałowe - używane od wieków i cenione ze względu na swoje łagodne działanie mleczko migdałowe jest bogatym źródłem witamin i minerałów, które doskonale odżywiają skórę
  • testowany dermatologicznie
  • pojemność: 400 ml
Inne produkty z tej samej serii Loving Care:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Martyna, dnia: 2017-10-15 13:14:34 , ocena:Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.

Oceniam produkt na 4,5 gwiazdki. Mały minus za średnie pienienie się (pewnie dlatego, że jest z odżywką, ale ja lubię dużo piany ;)), ma piękny zapach, włosy są po nim naprawdę czyste i miękkie. Łagodny dla skóry, wydajny - będzie dobry dla całej rodziny. Polecam!