Koktajl Natural Balance

o smaku czekoladowym

29691 Oriflame

Koktajl Natural Balance 29691


Produkt dostępny w promocyjnym programie subskrypcji - skorzystaj z niego i odbieraj co czwarte opakowanie za 1 zł!
kod
29691
cena
140.90
katalog 05
strona 55
Produkt:

Koktajl Natural Balance 29691

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
Odżywcza przekąska o smaku czekoladowym bogata w białko, błonnik i kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. Produkowana z całkowicie naturalnych składników, takich jak mleko, jajka, zielony groszek, jabłka, owoce dzikiej róży i buraki cukrowe. W składzie posiada wyłącznie naturalne substancje smakowe i barwniki, dzięki czemu otrzymujemy możliwie najczystszy, najsmaczniejszy i najbardziej naturalny napój. Koktajle zawierają dużo kwasów omega 3 dzięki temu, że do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie jaja uzyskane od niosek karmionych siemieniem lnianym. Napoje Natural Balance zawierają także błonnik pochodzący z buraków cukrowych uprawianych w Szwecji oraz mają bardzo niski indeks glikemiczny wynoszący 28. Produkty o niskim IG pozwalają utrzymać stężenie cukru we krwi na stabilnym poziomie, co zmniejsza ochotę na słodycze, zapobiega spadkowi koncentracji i gwarantuje zrównoważony poziom energii przez cały dzień. To wszystko sprawia, że koktajle są dobrym rozwiązaniem dla:
  • osób odchudzających się – pijąc 30 minut przed głównym posiłkiem lub zastępując nim kolację gwarantujemy sobie uczucie sytości dostarczając niewielką ilość kalorii
  • osób prowadzących nieregularny tryb życia, nie mających czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku - podwójna porcja koktajlu może zastąpić obiad
Opakowanie 378 g (21 sugerowanych porcji).

Wysoka zawartość białka z trzech źródeł wysokiej jakości. Źródła są zróżnicowane, aby zapewnić organizmowi wszystkie potrzebne aminokwasy.
  • białko jaja zawiera pełny profil aminokwasów
  • białko groszku zapewnia uczucie sytości
  • białko serwatkowe (z mleka) łatwo się przyswaja i zawiera pełny profil aminokwasów
Czym różni się nowy koktajl Natural Balance o smaku czekoladowym od swojego poprzednika?

Zmieniliśmy opakowanie Koktajlu Natural Balance, by stało się bardziej nowoczesne, natomiast jego cenna formuła pozostaje ta sama! Zmniejsz napady głodu, przyspiesz metabolizm, schudnij i ciesz się wszystkimi innymi korzyściami, jakie przynosi stosowanie naszych najwyższej jakości suplementów.
Inne produkty z tej samej serii Wellness by Oriflame:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.

Nie ma jeszcze żadnych opinii. Podziel się z nami swoją opinią, skomentuj produkt!