Zupa pomidorowa Natural Balance

28583 Oriflame

Zupa pomidorowa Natural Balance 28583


Produkt wycofany z regularnej sprzedaży katalogowej. Poszukuj go na wyprzedażach lub sprawdź nową wersję.
kod
28583
Produkt:

Zupa pomidorowa Natural Balance 28583

Opis:
Wysokobiałkowy, niskotłuszczowy środek spożywczy służący do przygotowania pysznych i sycących posiłków. W wersji pomidorowej z proszkiem pomidorowym będącym źródłem likopenów i karetenoidów – oba są antyoksydantami. W 100% naturalna przekąska bez substancji konserwujących, składników modyfikowanych genetycznie, sztucznych słodzików, aromatów i barwników. Odpowiednia dla wegetarian, wegan i osób z nietolerancją glutenu lub laktozy - zupy są całkowicie wegetariańskie, nie zawierają mleka, jajek, glutenu ani laktozy. Jedynym alergenem w nich zawartym jest białko sojowe.

Zupy Natural Balance zapewniają optymalne odżywienie przy minimalnej liczbie kalorii - idealne dla osób odchudzających się. Co więcej jako niskoglikemiczna przekąska pomagają ustabilizować poziom cukru i insuliny we krwi. Utrzymanie wyrównanego poziomu cukru we krwi zmniejsza ochotę na słodycze, zapobiega napadom nagłego łaknienia i obsesyjnemu myśleniu o jedzeniu.

Zupy stanowią źródło białka pozyskiwanego z 3 źródeł: soi, zielonego groszku i ziemniaków. Mają niską zawartość tłuszczu, ale zawierają olej rzepakowy, który dostarcza kwasów tłuszczowych omega 3 w najlepszej postaci spośród wszystkich olejów jadalnych. Dodatkowo zawierają rozpuszczalny, prebiotyczny błonnik (inulinę), który wiąże i wypłukuje toksyny z organizmu oraz powoduje obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.

Opakowanie 420 g (21 sugerowanych porcji).
Zapoznaj się z produktami z nowej serii Wellness by Oriflame:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.

Nie ma jeszcze żadnych opinii. Podziel się z nami swoją opinią, skomentuj produkt!