Perfumy dla kobiet Sublime Nature Tonka Bean

33418 Oriflame

Perfumy dla kobiet Sublime Nature Tonka Bean 33418


kod
33418
cena
159.90
katalog 11
strona 42
Produkt:

Perfumy dla kobiet Sublime Nature Tonka Bean 33418

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
Gdy monsun znika w oddali, a południowe słońce rozświetla brzeg, intensywne promienie pieszczą ciemną powierzchnię tonki, otaczając ją migoczącym welonem. W jego ciepłych objęciach tonka budzi się i nasyca wilgotne powietrze swym aksamitnym, smakowitym i promiennym aromatem. Zamknęliśmy zapach tej chwili w eleganckim flakonie - wysublimowany i podkreślony świeżymi, wodnymi niuansami tonki, uzyskanymi dzięki technologii Sublime CO2. Zachwycający, niezwykle zmysłowy i upajający.
  • drugi zapach w kolekcji inspirowanej kultowymi składnikami sztuki perfumeryjnej i niezwykłymi momentami w naturze
  • zmysłowy aromat tonki łączy w sobie nuty wanilii, migdałów, cynamonu i karmelu
  • stworzony przez Mistrzynię Perfumiarstwa - Nathalie Lorson
  • tylko najlepsze składniki - tonka rośnie w bujnym, wilgotnym klimacie. Najlepsze jej zbiory uzyskuje się po monsunie. Kiedy jej nasiona wypoczywają w słońcu, na ich powierzchni tworzy się krystaliczny woal, wzbogacający pikantną świeżość i słodki smak tonki. Nathalie uchwyciła ten wyjątkowy moment, wykorzystując technologię Sublime CO2, pozwalającą na uzyskanie czystszego ekstraktu bez użycia rozpuszczalników chemicznych
  • pojemność: 50 ml
Inne produkty z tej samej serii Sublime Nature:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Ja01, dnia: 2017-12-23 16:21:19 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Wyjątkowe pod każdym względem. Piękne i trwałe.