Pomadka do ust The ONE Colour Obsession

35155 Oriflame

Pomadka do ust The ONE Colour Obsession 35155


kod
35155
wybrana wersja
Nude Appeal
cena
14.99 42.90
katalog 05
strona 17
Produkt:

Pomadka do ust The ONE Colour Obsession 35155

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
Połączenie najnowszych trendów z wyjątkowym efektem, dzięki któremu Twój look będzie odważny jak nigdy dotąd. Rewolucyjna szminka, której każdy z 10 odcieni to wyjątkowa moc barw.
  • z technologią ChromaLoad - pigmenty szminki i sposób ich mieszania mają zasadnicze znaczenie dla intensywności koloru. Formuła pomadek Colour Obsession jest, w porównaniu do standardowych szminek, maksymalnie wypełniona pigmentami. To właśnie nazywamy technologią ChromaLoad. Dzięki niej uzyskaliśmy efekt wyjątkowego nasycenia kolorem, naturalnego, gładkiego wykończenia i niezwykłego komfortu jednocześnie
  • niezwykle lekka, bogata w składniki nawilżające przez 8 godzin* formuła doskonale stapia się ze skórą, czego efektem jest żelowo-kremowe wykończenie o mocno nasyconej barwie
  • waga: 3,7 g
* Test kliniczny
Produkt Pomadka do ust The ONE Colour Obsession dostępny jest w 15 kolorach:
Inne produkty z tej samej serii The ONE:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: tysia, dnia: 2018-10-05 18:37:46 , ocena:Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.Ocena produktu: bardzo dobry.

kolory faktycznie intensywne, fajnie nawilża, tylko szkoda że odcień nude jest lekko pomarańczowy, a nie beżowy