Krem rozświetlający The ONE

33416 Oriflame

Krem rozświetlający The ONE 33416


Produkt nie został ujęty w katalogu, zapytaj nas o jego dostępność.
kod
33416
cena
37.90
Produkt:

Krem rozświetlający The ONE 33416

Opis:
Rozświetl swój look do perfekcji za pomocą gry światła. Jedwabista, przejrzysta formuła rozświetlająca kremu sprawia, że wykonanie strobingu jest super łatwe. Możesz stosować na całą twarz lub na wybrane miejsca, takie jak kości policzkowe, czy dekolt.
  • daje efekt wypoczętej cery
  • zapewni świeży, dziewczęcy wygląd twarzy
  • idealny, zwłaszcza wiosną i latem efekt naturalnego, niewidocznego makijażu
  • pojemność: 30 ml
Stosowanie: OCZY - zacznij od nałożenia kremu rozświetlającego The ONE pod linią dolnych rzęs, wzdłuż łuku brwiowego i w wewnętrznych kącikach oczu, by uzyskać wypoczęty wygląd. TWARZ - następnie nałóż kosmetyk punktowo nad brwiami, na środek czoła, grzbiet nosa i miejsce tuż nad ustami (tzw. łuk Kupidyna), by zaakcentować te miejsca. POLICZKI - nałóż kosmetyk na kości policzkowe, do wysokości zewnętrznego kącika oka. Dobrze rozprowadź krem palcami, pędzlem wachlarzowym lub wilgotną gąbeczką, by uzyskać efekt idealnego rozświetlenia.

Co to jest strobing?
Strobing to rodzaj podkreślania urody naśladujący sposób, w jaki lampa błyskowa aparatu fotograficznego rozświetla twarz. Technika ta polega na rozświetlaniu tych miejsc, na które zazwyczaj naturalnie pada światło, nie stosuje się natomiast przyciemniania. Dzięki temu makijaż jest bardziej subtelny, lżejszy, a cera nabiera niezwykłej świeżości. Strobing pozwala uzyskać efekt "letniej cery" bez względu na porę roku.
Inne produkty z tej samej serii The ONE:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.

Nie ma jeszcze żadnych opinii. Podziel się z nami swoją opinią, skomentuj produkt!