Mgiełka utrwalająca makijaż The ONE

34108 Oriflame

Mgiełka utrwalająca makijaż The ONE 34108


kod
34108
cena
19.99 29.90
katalog 05
strona 91
Produkt:

Mgiełka utrwalająca makijaż The ONE 34108

PRZEJDŹ DO SKLEPU ONLINE I ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU
Opis:
Leciutka, przejrzysta mgiełka, która natychmiast utrwala makijaż i zapewnia nieskazitelny wygląd przez cały dzień. Dzięki technologii FreshFix makijaż wygląda świeżo aż do ośmiu godzin, nawet w wilgotnych warunkach i gdy się spocisz.
  • pomaga zapobiegać rozmazywaniu się i ścieraniu, dzięki czemu makijaż wygląda tak, jakby został właśnie zrobiony - 91% potwierdza*
  • lekka, "oddychająca" mgiełka, której nie czujesz na skórze - 93% potwierdza*
  • pojemność: 50 ml
Stosowanie: zrób makijaż - taki jaki chcesz i lubisz. Wstrząśnij przed użyciem. Zamknij oczy i spryskaj twarz z odległości 20-25 cm, dwukrotnie naciskając aplikator. Spryskaj twarz kilka razy, ruchem naśladującym literę X; nie otwieraj oczu. Mgiełka będzie niewidoczna na skórze, ale utrzyma się przez cały dzień, utrwalając makijaż. Jeśli masz tłustą cerę, spryskaj też strefę T, by zapewnić sobie dodatkowy efekt utrwalający.
Inne produkty z tej samej serii The ONE:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.

Nie ma jeszcze żadnych opinii. Podziel się z nami swoją opinią, skomentuj produkt!