Paleta do konturowania twarzy The ONE

33152 Oriflame

Paleta do konturowania twarzy The ONE 33152


Produkt nie został ujęty w katalogu, zapytaj nas o jego dostępność.
kod
33152
cena
64.90
Produkt:

Paleta do konturowania twarzy The ONE 33152

Opis:
Zestaw do konturowania, w którym znajdują się trzy odcienie, mające za zadanie modelowanie rysów twarzy. Zaakcentuj to, co najpiękniejsze niczym profesjonaliści.
  • jedwabiste, pudrowe formuły zapewniają doskonałą aplikację
  • w zestawie 3 kosmetyki: puder brązujący - ciemny, matowy do kreowania głębi, rozświetlacz - perłowy, jasny odcień do akcentowania, róż - odcień brzoskwiniowy do nadawania koloru policzkom
  • waga: 13,1 g
Stosowanie: zacznij od nałożenia swojego ulubionego korektora i podkładu, by stworzyć odpowiednią bazę. Następnie za pomocą pędzla nałóż bronzer na skronie, pod kości policzkowe i wzdłuż podbródka, by zdefiniować kształt twarzy. Przyciemnij też boki nosa, to go optycznie zwęzi. Teraz rozprowadź nieco rozświetlacza powyżej kości policzkowych, na środek czoła, brodę i grzbiet nosa. Używając pędzla dobrze rozetrzyj granice nałożonych kolorów, by uzyskać naturalny efekt. Na koniec muśnij różem zaokrąglenia policzków.
Inne produkty z tej samej serii The ONE:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Sylwia , dnia: 2017-01-21 13:01:21

Czy warto kupić..? Czy może do cery delikatnej..?

Dodano przez: Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2, dnia: 2017-01-30 01:22:32

Pudry są delikatne, nie zatykają skóry. Kupić warto, gdyby jednak produkt nie spełnił Pani oczekiwań można go zwrócić w ciągu 10 dni z pełnym zwrotem pieniędzy. Pozdrawiamy!