Żelowy lakier nawierzchniowy The ONE

32581 Oriflame

Żelowy lakier nawierzchniowy The ONE 32581


Produkt nie został ujęty w katalogu, zapytaj nas o jego dostępność.
kod
32581
cena
26.90
Produkt:

Żelowy lakier nawierzchniowy The ONE 32581

Opis:
Ten produkt zapewni Ci żelowy manicure jak z salonu w kilka minut! Lakier nawierzchniowy, który sprawia, że paznokcie wyglądają na pełniejsze oraz wspaniale błyszczą. Przedłuża trwałość manicure i nadaje płytkom zdrowszy wygląd.
  • szybko schnie
  • może być usuwany zwykłym zmywaczem do lakieru
  • pojemność: 8 ml
Inne produkty z tej samej serii The ONE:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: kryst22, dnia: 2016-07-29 17:27:14 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Właśnie wypróbowałam - lakier daje super efekt! Jest lekko gęsty, ale bardzo dobrze się rozprowadza i szybko schnie. Pomalowałam nim paznokcie, do których miałam doczepione cyrkonie - żelowy lakier sprawił, że ozodby wyglądają jak wtopione! i ten połysk!