- udział dobrowolny -

Oferta lojalnościowa

Promocja skierowana do wszystkich zarejestrowanych Konsultantów Oriflame.
Czas obowiązywania: 00.00.0000
Łączna wartość nagród: brak
Kod do wpisania na zamówieniu: 122748

Zasady oferty

Składasz regularnie zamówienia w Oriflame? Teraz zostaniesz za to nagrodzona/y! Złóż zamówienie za min. 300 PP w jednym katalogu i zdobądź możliwość zakupu eleganckiej zastawy porcelanowej do kawy i herbaty z łyżeczkami marki Ambition za jedyne 9,99!

UWAGA!
Program nie łączy się z nagrodami z poziomów Brąz, Srebro i Złoto z Bonusu dla Urody. Jeśli chcesz zdobyć poniższy zestaw, nie możesz odebrać tych nagród naraz (w trakcie obowiązywania katalogów nr 15 i 16).

Opis nagrody

Kawa i herbata to napoje, które wymagają pięknej oprawy – wtedy możemy w pełni delektować się ich smakiem. Elegancka zastawa porcelanowa do kawy i herbaty z łyżeczkami usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające gusta! Prosty, nowoczesny projekt sztućców idealnie harmonizuje z kształtem filiżanek.

W zestaewie aż 23 elementy:
- 6 x filiżanka 170 ml,
- 6 x spodek 14 cm,
- cukiernica z pokrywką 130 ml,
- dzbanek z pokrywką 750 ml,
- mlecznik 200 ml,
- 6 x łyżeczka do herbaty.Jeśli jesteś Konsultantem koniecznie sprawdź poniższe działy! Jeśli nie to zapisz się do Oriflame już teraz korzystając z naszego formularza rejestracyjnego. Należąc do Klubu Oriflame masz możliwość skorzystania ze specjalnych przywilejów, programów i ofert promocyjnych. Weź w nich udział i zarób dodatkowe pieniądze dzięki Oriflame!
Zajrzyj także do spisu produktów Oriflame i stałych programów lojalnościowych:
Rejestracja Oriflame
zgarnij 20% zniżki
na wszystkie produkty Oriflame