- udział dobrowolny -

Oferta reaktywacyjna

Program dla nieaktywnych Konsultantów - osób, które nie złożyły punktowanego zamówienia przez przynajmniej 3 ostatnie katalogi.
Czas obowiązywania: 00.00.0000
Łączna wartość nagród: brak
Kod do wpisania w zamówieniu: 621612

Zasady oferty

Witaj w Oriflame po krótkiej przerwie! Jeśli od 3 lub więcej katalogów nie składałaś/eś zamówienia, a chcesz zrobić to w aktualnym katalogu, to w nagrodę za powrót możesz odebrać atrakcyjne produkty tylko za 1 zł! Wystarczy, że uzyskasz min. 25 PP.

UWAGA!
Oferta reaktywacyjna nie łączy się z ofertami specjalnymi do bieżącego katalogu Oriflame (w jednym zamówieniu). Jeśli chcesz skorzystać z obu ofert (specjalna i reaktywacyjna) złóż dwa odrębne zamówienia.

Opis nagrody

Jeśli zdecydowałaś/eś się na powrót do Oriflame w aktualnym katalogu nr 15 czeka na Ciebie wyjątkowa nagroda! Teraz składając zamówienie o min. wartości 25 PP w wyznaczonym terminie otrzymasz wodę perfumowaną dla kobiet za jedyne 1 zł!

Woda toaletowa Love Potion to wabiąca kompozycja zachwycająca swoim cudownym aromatem. Jej zapach jest ciepły, rozgrzewający, kuszący.
Jeśli jesteś Konsultantem koniecznie sprawdź poniższe działy! Jeśli nie to zapisz się do Oriflame już teraz korzystając z naszego formularza rejestracyjnego. Należąc do Klubu Oriflame masz możliwość skorzystania ze specjalnych przywilejów, programów i ofert promocyjnych. Weź w nich udział i zarób dodatkowe pieniądze dzięki Oriflame!
Zajrzyj także do spisu produktów Oriflame i stałych programów lojalnościowych:
Rejestracja Oriflame
zgarnij 20% zniżki
na wszystkie produkty Oriflame