dodatki dla zdrowia od wellness by oriflame

Codziennie korzystaj z dobroczynnych właściwości naturalnych ziół i przypraw od Oriflame.

Podczas codziennej pielęgnacji naszego ciała nie możemy zapomnieć także o zadbanie o stan naszego ducha, samopoczucia. Do porcji przyjmowanych multiwitamin i minerałów, które najczęściej są w postaci tabletek, warto dodać coś co już podczas spożywania wpłynie pozytywnie na nasz nastrój.

Doznania takie zapewniają naturalne mieszkanki ziół i przypraw, które można przygotować sobie w postaci napoju (zarówno na ciepło, jak i na zimno). Dostępne kompozycje powstały z precyzyjnie dobranych ekstraktów, dzięki którym każdy łyk łączy w sobie niesamowitą przyjemność picia i dobroczynne działanie dla naszego organizmu.

Botanical Infusion Revitalise

Pyszna, zdrowa i w 100% naturalna mieszanka ziół, przypraw oraz prebiotycznego błonnika. Bogata w antyoksydanty. Swoje właściwości dodające sił na cały dzień i rozgrzewające zawdzięcza wyciągowi z żeń-szenia i guarany. Dodatkowo zawiera gałkę muszkatołową, goździki i aromat pomarańczy. Idealna alternatywa dla kawy oraz napojów energetyzujących.

Kod: 24695

botanical infusion relax

Zdrowy mieszanka ziół o właściwościach uspokajających, ułatwiających relaks i przynosząca spokojniejszy sen po całym dniu pełnym zajęć. Sporządzony napój można pić wieczorem, ponieważ nie ma w swoim składzie kofeiny ani żadnych innych składników o działaniu pobudzającym. Mieszanka zawiera w swoim składzie rumianek, czerwonokrzew, cynamon, goździki, imbir, kardamon i czarny pieprz.

Kod: 25032