witaminy i minerały wellness by oriflame

Już dziś wkrocz z Oriflame na drogę zdrowego trybu życia i zbilansowanego odżywiania. Witaminy i minerały to niezbędne składniki, których organizm potrzebuje by mógł prawidłowo rozwijać się i funkcjonować każdego dnia. Człowiek sam nie potrafi ich sobie wytwarzać, dlatego tak ważne jest systematyczne dostarczanie ich naszemu ciału.

Spora część potrzebnych składników odżywczych znajduje się w warzywach i owocach, ale niewiele osób pamięta by jeść odpowiednią ich ilość każdego dnia. Nasze diety rzadko więc w pełni pokrywają dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminy i minerały. Z tego powodu zalecane jest dodatkowe ich przyjmowanie w postaci suplementów diety. Odpowiednie produkty Wellness znajdziesz w katalogu Oriflame.

Multiwitaminy i minerały Wellness by Oriflame

Zrównoważona kombinacja 12 witamin i 10 minerałów, opracowana specjalnie z myślą o codziennych potrzebach. Pokrywają 100% zapotrzebowania zalecanego przez europejskie normy i są dostosowane do potrzeb organizmu kobiet i mężczyzn.

Kod multiwitamin dla kobiet: 22794
Kod multiwitamin dla mężczyzn: 22795

Kompleks Wellness by Oriflame Swedish Beauty Plus

Zawiera wyciąg z jagód i karotenoid astaksantynę, pozyskaną z alg żyjących w wodach wokół Archipelagu Sztokholmskiego w Szwecji. Razem skutecznie chronią naturalne piękno skóry, zwiększają wytrzymałość mięśni oraz dbają o zdrowie układu krążenia.

Kod: 25414

Wellness by Oriflame Kwas Omega 3

Wysokiej jakości naturalny olej rybny, zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 (EPA i DHA). Wpływają pozytywnie na skórę poprawiając jej nawilżenie i gładkość. Kwasy Omega 3 wspomagają pracę mózgu i układu krążenia. Suplement uzyskiwany jest na skutek destylacji cząsteczkowej, dzięki czemu nie zawiera on metali ciężkich lub innych substancji zanieczyszczających. Kapsułki zawierają żelatynę rybią – bez domieszek wołowej lub wieprzowej.

Kod: 15397

WellnessPack by Oriflame

Zestawy składają się z gotowych, poręcznych saszetek, gdzie każda zawiera właściwą ilość powyższych 3 suplementów diety, która powinna być przyjmowana każdego dnia. Jedna saszetka to 4 tabletki: 1 multiwitamin i minerałów dla mężczyzn/dla kobiet, 1 kompleksu Swedish Beauty Plus oraz 2 kwasów Omega 3.

Kod WellnessPack dla kobiet: 22791
Kod WellnessPack dla mężczyzn: 22793

Multiwitaminy i minerały Wellness by Oriflame Essentials

Wysokiej jakości produkt oferujący zbalansowaną kompozycję 12 witamin i 10 minerałów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Formuła opracowana z myślą o zapewnieniu optymalnej dziennej dawki dla osób w wieku co najmniej 14 lat.

Kod: 27093