najczęściej zadawane pytania o Oriflame

Zapoznaj się z poniższymi odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania przez osoby zainteresowane dołączeniem do Klubu Oriflame. Przekonaj się jak prosty jest proces rejestracji i jak łatwa jest późnijesza współpraca z Oriflame!

Kto może zostać Klubowiczem Oriflame?
Jedynymi wymaganiami jakie stawia Oriflame jest posiadanie pełnoletniości i mieszkanie na terenie Polski. Wyjątkowo zapraszamy również osoby między 16, a 18 rokiem życia, jednak tylko pod warunkiem, że dostarczą one zgodę rodziców na zarejestrowanie się w Klubie.
Jak zapisać się do Klubu Oriflame?
Masz 2 możliwości. Pierwsza: wypełnij internetowy formularz zgodnie ze swoimi danymi, druga: spotkaj się z nami osobiście w Biurze Regionalnym Oriflame nr 2 w Częstochowie znajdującym się przy ul. Mirowskiej 14. Na miejscu wypełnisz papierowy formularz i od razu otrzymasz wskazówki dotyczące pracy w Oriflame.
Ile wynosi wpisowe do Klubu Oriflame?
Wpisowe jest opłatą jednorazową i wynosi 6,90 zł. Kwota ta zostanie doliczona do Twojej faktury dopiero podczas składania pierwszego zamówienia z katalogu.
Co zyskuję wpisując się do Klubu Oriflame przez tę stronę?
Rejestrując się za pomocą formularza zamieszczonego na tej stronie dostaniesz od nas pakiet startowy, który ułatwi Ci start w Oriflame. Należąc do naszej grupy możesz liczyć także na stałe wsparcie merytoryczne oraz wspólne wyjazdy na szkolenia i konferencje.
Czy mam jakieś obowiązki jako konsultant Oriflame?
Absolutnie żadnych! Od Ciebie zależy co chcesz robić - kupować kosmetyki tylko dla siebie, sprzedawać je innym czy budować własny biznes. Nie masz żadnych zobowiązań do działań rekrutacyjnych czy promocyjnych.
Jak mam złożyć zamówienie na produkty Oriflame?
Każdy konsultant posiada swój osobisty numer i hasło, które umożliwiają samodzielne składanie zamówień przez stronę www.oriflame.pl. Jednak dla osób, które nie chcą korzystać z danego sposobu możliwa jest również opcja złożenia zamówienia w każdej Filii i Biurze Regionalnym.
Ile produktów z katalogu muszę zamawiać?
Oriflame nigdy nie narzucało minimalnej wielkości zamówienia i nie nakazywało dokonywać zakupów z każdego katalogu Oriflame. To Ty o tym decydujesz! Należy jednak pamiętać, że po roku nieskładania zamówień członkostwo wygasa i należy zarejestrować się ponownie.
Co oznaczają skróty PP, CH i CK?
PP to Punkty Premiowe. Wszystkie produkty w katalogu (wyjątek stanowią te objęte akcją charytatywną AKuKu) mają przypisaną ich konkretną ilość, którą można sprawdzić w każdym cenniku do obowiązującego katalogu. Punkty pomagają np. w określaniu stopnia wykonania planu różnych programów organizowanych przez Oriflame.
CH to Cena Handlowa czyli kwota jaką musi zapłacić konsultant.
CK to Cena Katalogowa obowiązująca dla osób niezapisanych do Klubu.
Gdzie należy zgłosić się po odbiór paczki?
Jest aż 5 opcji wyboru miejsca dostawy zamówionej paczki. Można zdecydować się na odbiór kosmetyków w preferowanym Biurze Regionalnym, Filii lub Oddziale. Istnieje również możliwość bezpośredniej dostawy paczki do miejsca zamieszkania lub do wybranego paczkomatu Inpost. Paczkę należy odebrać w ciągu tygodnia od daty dostawy.
Czy jako konsultant Oriflame oprócz 20% zniżki na produkty z katalogu Oriflame otrzymam coś jeszcze?
Wpisując się do Klubu Oriflame automatycznie uzyskujesz nowe przywileje. Co katalog będą oferowane Ci specjalne super promocje, na których możesz dodatkowo skorzystać. Jako konsultant będziesz również mogła/mógł brać udział w bardzo atrakcyjnych programach i kampaniach. Zyskasz także dostęp do różnych poradników, a także otrzymasz wstęp na szkolenia i spotkania.
Co w przypadku kiedy ja lub któryś z moich klientów nie będzie zadowolony z zakupu i będzie chciał zwrócić produkt?
Nie martw się tym! W Oriflame istnieją aż 3 rodzaje reklamacji z czego 1 z nich rozwiązuje właśnie powyższy problem. Unikalna Gwarancja Satysfakcji Oriflame pozwala na zwrot produktu bez podania konkretnej przyczyny rezygnacji w ciągu 10 dni od jego zakupu. Jeśli zwracany produkt nie jest zużyty w części większej niż 30% następuje pozytywne rozpatrzenie reklamacji i zwracana jest cała kwota pieniędzy.
Rejestracja Oriflame
zgarnij 20% zniżki
na wszystkie produkty Oriflame