poznaj kosmetyki oriflame

Obecnie Oriflame posiada w swojej ofercie ponad 1000 produktów, które reprezentują najnowocześniejsze trendy, jeśli chodzi o dobór kolorystyki, najaktywniejsze składniki i unikatowe zapachy. Katalog Oriflame to źródło w którym znajdziesz m.in. kosmetyki do podstawowej i zaawansowanej pielęgnacji twarzy i ciała, pudry, fluidy, tusze do rzęs, cienie do powiek, pomadki do ust, wody toaletowe i perfumowane dla pań i panów oraz produkty do pielęgnacji włosów, higieny jamy ustnej oraz do manicure i pedicure.

Dodatkowo w ofercie znajduje się kolekcja kosmetyków przeznaczona dla mężczyzn, seria dla nastolatków, a także szczególne produkty dla niemowląt. Od niedawna Oriflame to także modne akcesoria i innowacyjne suplementy diety Wellness. Wszystko po to by pomóc Ci wydobyć Twoje naturalne piękno. Dowodem na to, że Oriflame produkuje godne zaufania i o sprawdzonych właściwościach kosmetyki, jest fakt użyczenia swoich wizerunków do kampanii reklamowych przez Demi Moore i Monicę Bellucci.

fakty o Oriflame

Poznaj kilka ważnych informacji o produktach Oriflame.

  • Oriflame to marka pochodząca ze Szwecji. Powstała w 1967 roku i od tamtego czasu rozrosła się do międzynarodowej firmy kosmetycznej prowadzącej sprzedaż bezpośrednią w ponad 60 krajach świata.
  • Szacunek dla praw natury sprawia, że do produkcji kosmetyków wybierane są tylko składniki pochodzenia roślinnego, które zapewniają skuteczne działanie i całkowite bezpieczeństwo stosowania.
  • Wszystkie produkty od Oriflame powstają zgodnie z restrykcyjnymi międzynarodowymi wytycznymi oraz kodeksem etyki. Dzięki temu są one bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego.
  • Wybór składników używanych do wytwarzania kosmetyków pada, na te które cechuje minimalny negatywny wpływ na środowisko naturalne. Oriflame nie korzysta z surowców pochodzących od zagrożonych gatunków roślinnych i zwierzęcych.
  • Oriflame nigdy nie prowadziło testów składników kosmetycznych oraz produktów finalnych na zwierzętach ani nie zlecało takich testów swoim kontrahentom na żadnym z etapów procesu produkcji.
  • Produkty Oriflame nie zawierają w swoim składzie GMO (organizmów modyfikowanych genetycznie) ani ich pochodnych.
  • Oriflame do produkcji stosuje jedynie organiczne ekstrakty z roślin pochodzących z certyfikowanych plantacji i upraw ekologicznych.
  • Kupując produkty Oriflame wspierasz różnego rodzaju działania charytatywne. Oriflame stale współpracuje z organizacjami pozarządowymi i charytatywnymi np. World Childhood Foundation i Wioski Dziecięce SOS.