- udział dobrowolny -

program witamy w Oriflame

Program tylko dla osób wstępujących do Klubu Oriflame w trakcie obowiązywania bieżącego katalogu 09/2019.
Czas obowiązywania: 11.06.2019 - 01.07.2019
Łączna wartość nagród: nawet 320 zł

Zasady programu

Program Witamy w Oriflame rozpoczyna się w momencie złożenia przez konsultanta swojego pierwszego punktowanego zamówienia i trwa przez 2 kolejne katalogi. Łączna wartość nagród możliwych do zdobycia w ciągu całego programu wynosi ponad nawet 320 zł! Aby je wszystkie odebrać nowy konsultant musi spełnić wskazane warunki dla każdego z 3 etapów (niespełnienie któregokolwiek z nich powoduje przerwanie programu).

Spełnienie wszystkich warunków w programie "Witamy w Oriflame" jest bardzo proste. Wymienione nagrody możesz zdobyć bez najmniejszego trudu! Jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem Oriflame nie trać czasu i przyłącz się do nas. Przeczytaj więcej o korzyściach z bycia konsultantem Oriflame i o jego pracy.ETAP I

W trakcie obowiązywania aktualnego katalogu nr 4/2019 zarejestruj się w Oriflame i złóż zamówienie za min. 50 PP. Spełniając ten warunek zakwalifikujesz się do programu i już w następnym katalogu 5/2019 otrzymasz po super niskiej cenie jeden z dwóch zestawów kosmetyków. Wybierz zestaw DLA NIEJ z uniwersalnym kremem Tender Care w wersji naturalnej i tuszem do rzęs The ONE WonderLash w kolorze czarnym lub zestaw DLA NIEGO z kremem przeciwzmarszczkowym North For Men Advanced Age Control i żelem do mycia ciała i włosów North For Men Original. Za wybrany zestaw zapłacisz tylko 4,90 zł!

ETAP II

Złóż zamówienie za min. 50 PP w drugim katalogu (nr 5/2019) swojej działalności w Oriflame. Jeśli wypełnisz ten warunek to już w kolejnym katalogu 6/2019 zyskasz możliwość odebrania jednego z dwóch zestawów kosmetyków. Wybierz komplet DLA NIEJ z 4 produktami z serii Milk&Honey Gold: odżywczym kremem do rąk i ciała, kremem pod prysznic, mydłem do rąk w płynie i nawilżającym kremem do rąk lub komplet DLA NIEGO z antyperspiracyjnym kremem do stóp Feet Up Comfort i 3 produktami z serii North For Men Original: pianką do golenia, szamponem przeciwłupieżowym do włosów i balsamem po goleniu. Wybrany zestaw będzie dostępny za 4,90 zł!

ETAP III

Aby odebrać ostatnią nagrodę z programu – zestaw DLA NIEJ z wodą toaletową Eclat Femme Weekend i perfumowanym sprayem do ciała Eclat Femme Weekend lub komplet DLA NIEGO z wodą toaletową Eclat Homme Sport i dezodorantem antyperspiracyjnym w kulce Eclat Homme Sport – w trzecim katalogu swojej działalności (nr 6/2019) musisz złożyć zamówienie za min. 50 PP. Po wykonaniu tego zadania wybrany komplet kupisz za 4,90 zł!

Rejestracja Oriflame
zgarnij nagrody
zapisz się i weź udział w programie
Klubowiczom polecamy także sprawdzić poniższe działy, z których można dowiedzieć się o pozostałych programach i ofertach Oriflame. Dają one możliwość zdobycia dodatkowych kosmetyków i akcesoriów po niesamowicie niskich cenach!
Zajrzyj także do spisu produktów i działu najlepszych promocji w katalogu.