- udział dobrowolny -

program witamy w Oriflame

Program tylko dla osób wstępujących do Klubu Oriflame w trakcie obowiązywania bieżącego katalogu 05/2020.
Czas obowiązywania: 17.03.2020 - 06.04.2020
Łączna wartość nagród: nawet 320 zł

Zasady programu

Program Witamy w Oriflame rozpoczyna się w momencie złożenia przez konsultanta swojego pierwszego punktowanego zamówienia i trwa przez 2 kolejne katalogi. Łączna wartość nagród możliwych do zdobycia w ciągu całego programu wynosi ponad nawet 320 zł! Aby je wszystkie odebrać nowy konsultant musi spełnić wskazane warunki dla każdego z 3 etapów (niespełnienie któregokolwiek z nich powoduje przerwanie programu).

Spełnienie wszystkich warunków w programie "Witamy w Oriflame" jest bardzo proste. Wymienione nagrody możesz zdobyć bez najmniejszego trudu! Jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem Oriflame nie trać czasu i przyłącz się do nas. Przeczytaj więcej o korzyściach z bycia konsultantem Oriflame i o jego pracy.ETAP I

W trakcie obowiązywania aktualnego katalogu nr 5/2019 zarejestruj się w Oriflame i złóż zamówienie za min. 50 PP. Spełniając ten warunek zakwalifikujesz się do programu i już w następnym katalogu 6/2019 otrzymasz możliwość zakupu po super niskiej cenie zestawu kosmetyków Love Nature – za jedyne 4,90 zł!

ETAP II

Złóż zamówienie za min. 50 PP w drugim katalogu (nr 6/2019) swojej działalności w Oriflame. Jeśli wypełnisz ten warunek to już w kolejnym katalogu 7/2019 zyskasz możliwość odebrania suplementu diety WellnessPack – tylko 4,90 zł!

ETAP III

Aby odebrać ostatnią nagrodę z programu – wyciskarkę wolnoobrotową – w trzecim katalogu swojej działalności (nr 7/2019) musisz złożyć zamówienie za min. 50 PP. Po wykonaniu tego zadania maszynę kupisz za 9,90 zł!

Rejestracja Oriflame
zgarnij nagrody
zapisz się i weź udział w programie
Klubowiczom polecamy także sprawdzić poniższe działy, z których można dowiedzieć się o pozostałych programach i ofertach Oriflame. Dają one możliwość zdobycia dodatkowych kosmetyków i akcesoriów po niesamowicie niskich cenach!
Zajrzyj także do spisu produktów i działu najlepszych promocji w katalogu.