- udział dobrowolny -

program zapraszaj do Oriflame

Program dla zarejestrowanych konsultantów Oriflame zainteresowanych wprowadzaniem nowych osób do Klubu w trakcie obowiązywania bieżącego katalogu 05/2020.
Czas obowiązywania: ---
Łączna wartość nagród: --- zł

Zasady programu

Program skierowany jest do zarejestrowanych Konsultantów Oriflame zainteresowanych rekrutacją i budowaniem własnej grupy. Każda nowa osoba zapisana do Klubu przybliża do wypełnienia określonych warunków i zdobycia cennej nagrody.

WAŻNE! Pamiętaj, aby otrzymać nagrody zrób własne zakupy na min. 50 PP osobistych w tych katalogach, w których Twoi nowi konsultanci/sponsorzy realizują I etap Programu Witamy. Warunkiem wydania nagrody jest terminowe opłacanie faktur przez Ciebie i Twoich nowych konsultantów/sponsorów przez cały okres obowiązywania Programu Zapraszaj do Oriflame.

Opis nagrody

Aby zdobyć elegancki kuferek kosmetyczny Silver o wartości 159 zł zaproś do Oriflame 3 osoby w aktualnym katalogu nr 17/2017 i dopilnuj, aby spełniły wszystkie wymagania I etapu Programu Witamy. Po wypełnieniu warunków kuferek kupisz za jedyne 4,90!

Nagroda dodatkowa

Zaproś łącznie 7 osób w trakcie obowiązywania katalogu nr 16 i 17 i pomóż im zrealizować Pierwszy Krok w Programie Witamy. Za spełnienie tych warunków odbierzesz za jedyne 4,90 zł wysokiej jakości walizkę kabinową marki Puccini.

Dodatkowy przywilej

Konsultanci, którzy uzyskali poziom co najmniej 12% i wyżej otrzymują specjalny przywilej. Zamiast zapraszać nowe osoby do Klubu Oriflame mogą zdobywać nowych sponsorów w swojej grupie. Nowy sponsor to zarejestrowany Konsultant Oriflame, który nigdy wcześniej nie rekrutował. Pobudź do pracy członków swojej struktury i wspólnie zdobywajcie nagrody z Programu Zapraszaj – Ty za zdobycie nowego sponsora, Twój konsultant za nowego Klubowicza!

Rejestracja Oriflame
zgarnij nagrody
zapisz się i weź udział w programie
Klubowiczom polecamy także sprawdzić poniższe działy, z których można dowiedzieć się o pozostałych programach i ofertach Oriflame. Dają one możliwość zdobycia dodatkowych kosmetyków i akcesoriów po niesamowicie niskich cenach!
Zajrzyj także do spisu produktów i działu najlepszych promocji w katalogu.