zostań konsultantem oriflame

Dlaczego warto wybrać Oriflame?

Oriflame to firma sprzedaży bezpośredniej, której misją zawsze było spełnianie marzeń ludzi na całym świecie. Została wybudowana na 3 podstawowych wartościach - byciu razem, duchu i pasji. Dołączając do Oriflame możesz liczyć na same korzyści. Dzięki tej firmie będziesz wyglądać i czuć się lepiej, Twoje zarobki wzrosną, a przy tym otrzymasz okazję do świetnej zabawy i poznania nowych ludzi.

Kupuj znacznie taniej

W Oriflame otrzymasz stałą 20% zniżkę na wszystkie produkty, dzięki której oszczędzisz zamawiając kosmetyki na własne potrzeby, a także zarobisz sprzedając je swoim klientom. Dodatkowo czekają na Ciebie specjalne programy lojalnościowe z atrakcyjnymi nagrodami i super promocje - oferty dające możliwość zakupu produktów nawet o 85% taniej!

Wyglądaj i czuj się świetnie

Dołącz do nas, a będziesz mieć taką możliwość. Co roku Oriflame wydaje 17 katalogów, w których prezentuje łącznie setki nowości kosmetycznych oraz innowacyjne suplementy diety. W każdym katalogu znajdziesz nowoczesne, podążające za ostatnimi trendami kosmetyki oraz odznaczające się wysoką jakością i bezpieczeństwem zażywania produkty Wellness. Wstępując do Klubu możesz sprawić, że Twoje samopoczucie i kondycja ciała zmienią się na lepsze, a pielęgnacja skóry wreszcie będzie przynosić satysfakcjonujące efekty.

Jak zostać konsultantem Oriflame

Rozwijaj swoje umiejętności i biznes

Będąc Klubowiczem Oriflame zyskujesz prawo do udziału w różnych programach, konkursach, szkoleniach i konferencjach. Każde spotkanie to dawka wiedzy i motywacji do dalszego działa. Możesz je wykorzystać do rozwoju własnego biznesu i zwiększenia swoich zarobków. Oriflame to nie tylko dorabianie sobie na stałej 20% zniżce na wszystkie produkty, tu także przy odpowiednim stopniu zaangażowania i odwagi do spełniania swoich marzeń możesz wreszcie zyskać pełną niezależność finansową.

Bądź swoim szefem

Wyznaczaj sobie czas, długość pracy i ilość włożonego w nią zaangażowania. Decyduj o tym czy chcesz zarabiać za pomocą Internetu czy mieć bezpośredni kontakt z ludźmi. Buduj osobisty zespół konsultantów poprzez zachęcanie innych do wpisywania się do Oriflame. Umożliwi Ci to nie tylko zwiększenie swoich dochodów, ale również da okazję do rozwijania swoich umiejętności biznesowych i menedżerskich.

Czerp z pracy przyjemność

Będąc konsultantem Oriflame zyskujesz możliwość spotykania się z innymi ludźmi, którzy tak jak Ty interesują się kosmetykami, zdrowiem oraz doskonaleniem swoich umiejętności. Wykorzystaj tę okazję i zawieraj nowe znajomości, a także zdobywaj wiedzę i doświadczenie przy okazji różnych wydarzeń, konferencji i szkoleń z osobami, którym już udało się osiągnąć sukces w Oriflame. Oferujemy Ci przyjazną atmosferę, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi i która sprawi, że praca wreszcie stanie się przyjemna!

Zobacz co możesz zyskać będąc Klubowiczem Oriflame. Wszystkie poniższe korzyści otrzymujesz zaraz po rejestracji!
  • stała 20% zniżka na wszystkie produkty Oriflame
  • pełna wolność w zamawianiu - składasz zamówienia kiedy chcesz i za ile chcesz, u nas nie ma przymusowych zamówień ani kar za ich brak!
  • bezstresowa praca
  • darmowe szkolenia i wyjazdy na konferencje biznesowe
  • nowe znajomości
  • dodatkowe promocje i rabaty
  • atrakcyjne programy lojalnościowe z nagrodami
  • szeroka oferta wysokiej jakości produktów
  • możliwość zarabiania bez wychodzenia z domu

Współpracuj z międzynarodową marką

Wstąp do godnej zaufania firmy kosmetycznej z blisko 50-letnim doświadczeniem na rynku oferującą wysokiej jakości kosmetyki, akcesoria i suplementy diety.

Zapisz się już teraz

Nie ma znaczenia skąd jesteś, współpracujemy z osobami z całej Polski! Dokonaj swojej rejestracji za pomocą formularza internetowego lub zgłoś się do Biura Regionalnego Oriflame nr 2 w Częstochowie. Tylko u nas otrzymasz za darmo zestaw startowy, który pomoże Ci rozpocząć pracę w Oriflame. Jeśli wyrazisz taką chęć zaprosimy Cię również na specjalne spotkanie wprowadzające, które odbędzie się w siedzibie Biura - na nim dowiesz się wszystkiego o pracy w Oriflame!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym FAQ Oriflame, znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące warunków współpracy z Oriflame i pracy konsultanta.

Rejestracja Oriflame
zgarnij 20% zniżki
na wszystkie produkty Oriflame