ORIFLAME REJESTRACJA

Co zyskuję wpisując się do Oriflame?

Dostaniesz stałą zniżkę w wysokości 20% na wszystkie produkty, co umożliwi Ci dokonywanie tańszych zakupów lub zarabiane na sprzedaży kosmetyków. Zyskasz również dostęp do strefy konsultanta, gdzie odkryjesz specjalne programy i promocje skierowane tylko i wyłącznie do Klubowiczów. Dodatkowo wpisując się przez tę stronę otrzymasz od nas za darmo zestaw startowy ułatwiający początki pracy w Oriflame. Nie ma znaczenia skąd jesteś, współpracujemy z osobami z całej Polski!

Jakie będę mieć obowiązki?

Pamiętaj, że wpisując się do Oriflame nie masz żadnych obowiązków! Tylko od Ciebie zależy co chcesz robić. Nie masz żadnych zobowiązań do działań rekrutacyjnych, promocyjnych czy regularnego składania zamówień. To Ty tutaj jesteś swoim szefem! W razie pytań zachęcamy do przejrzenia naszego działu pytań i odpowiedzi lub skontaktowania się z nami przez szybką wiadomość.

Czy mogę zamawiać z odroczonym terminem płatności (na kredyt)?

Oriflame oferuje okres aż 2 tygodni na spłacenie zobowiązań wobec firmy. Możliwość taką mają zarejestrowani i zweryfikowani konsultanci.

Co jeśli chcę mieć możliwość zamawiania produktów na kredyt?

Nic prostrzego! Wystarczy tylko, że podasz adres zameldowania i numeru dowodu osobistego, a uzyskasz możliwość składania zamówień z odroczonym terminem płatności. Jeśli jednak nie chcesz podawać tych danych firmie - nie musisz! Nadal możesz normalnie składać zamówienia, dokonując przedpłaty na konto lub płacąc przy ich odbiorze.

Czy rejestracja przez internet jest bezpieczna?

Zapisując się przez tę stronę możesz mieć 100% pewność bezpieczeństwa swoich danych osobowych. Korzystamy z oryginalnego panelu do rejestracji w Oriflame, gdyż tylko on gwarantuje Tobie pełną ochronę i brak dostępu do informacji dla osób trzecich. Jeśli jednak wolisz tradycyjny sposób rejestracji, prosimy skontaktuj się z nami – umówimy się na spotkanie lub wyślemy pocztą papierowy formularz Oriflame.

Jakie dane wymagane są do rejestracji?

Aby zostać członkiem Klubu Oriflame będziesz poproszona/y o podanie swojego imienia, nazwiska, adresu zamieszkania (i ew. do korespondencji) i numeru PESEL. Jeśli chcesz możesz podać swój adres e-mail oraz numer telefonu, na które będziesz otrzymywać różne informacje dotyczące aktualnego katalogu. Przy rejestracji zostaniesz również poproszony o podanie hasła, które będzie chronić dostęp do Twojego profilu – pamiętaj, aby nie udostępniać go osobom trzecim.

Ile trwa proces zapisywania się do Oriflame?

Cała rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut - wystarczy, że poprawnie wypełnisz specjalny formularz internetowy. Po wysłaniu go otrzymasz swój osobisty numer w Oriflame. Od tego momentu możesz już zamawiać kosmetyki logując się przy pomocy numery i ustalonego wcześniej hasła na www.oriflame.pl. Zamówienia możesz również składać za pośrednictwem naszego Biura Regionalnego nr 2 w Częstochowie, z chęcią pomożemy Ci poznać Oriflame – szczególnie na początku ścieżki Twojego sukcesu!

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Jeżeli masz problem z internetową rejestracją napisz do nas, załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Nie ma znaczenia skąd jesteś, współpracujemy z osobami z całej Polski!

Jeżeli poniżej nie wyświetla się formularz rejestracyjny, przejdź bezpośrednio do strony rejestracyjnej Oriflame.