wellness by oriflame

W stałej ofercie Oriflame, oprócz kosmetyków i modnych akcesoriów, znajdziesz również suplementy diety Wellness by Oriflame, których składy zostały opracowane i zbadane w Szwecji. Ich charakterystyczną wspólną cechą są naturalne składniki niemodyfikowane genetycznie.

Twoje zdrowie jest najważniejsze

Wellness to zestawy witamin i minerałów, koktajle, zupy, herbaty i batony proteinowe. Wszystkie zostały przygotowane z myślą o ludziach chcących właściwie i zdrowo dbać o kondycję swojego ciała. Odpowiednia suplementacja jest bardzo ważna – szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy codzienne życie stało się pospieszne i stresujące, często bez możliwości długiego wypoczynku.

Ciągła praca, brak regularnej aktywności fizycznej, podenerwowanie związane z dużą ilością obowiązków i niewłaściwa dieta negatywnie wpływają na stan naszego organizmu. Nie tylko powodują szybsze starzenie się i zwiększają zachorowalność, ale również zostawiają ślad na naszym samopoczuciu. Przemęczenie i napięcie nerwowe powodują, że jesteśmy rozdrażnieni, niecierpliwi i nic nie cieszy nas tak jak dawniej.

Można jednak w łatwy sposób temu zaradzić – wystarczą odpowiednio dobrane do potrzeb naszego organizmu suplementy diety. Codzienna dawka witamin, minerałów i zdrowych kwasów tłuszczowych w połączeniu z łatwo przyswajalnymi węglowodanami i białkiem pochodzących z naturalnych źródeł tworzą idealną kompozycję dostarczającą ciału energii i uzupełniającą braki makro- i mikroelementów. Dobre suplementy diety mogą usprawnić działanie organizmu, przyśpieszyć leczenie i poprawić wygląd skóry oraz włosów.

Wellness to
zestawy witamin
i minerałów,
koktajle, zupy,
herbaty i batony
proteinowe!

Sprawdź aktualną ofertę produktów Wellness by Oriflame w naszym spisie. Kilka z nich zostało objętych ofertą promocyjną, tzw. subskrypcją. Odszukaj je i skorzystaj z okazji!

Na czym polega subskrypcja?

To program promocyjny dotyczący wybranych produktów Wellness by Oriflame. Można założyć ją w dowolnym momencie i trwa ona przez 4 katalogi z rzędu. Przez pierwsze trzy katalogi produkt, który został wybrany do subskrypcji będzie przysyłany po cenie standardowej, by wreszcie w czwartym kosztował tylko 1 zł! W trakcie trwania programu można zmienić smak koktajlu i zupy. Każdą subskrypcję można zerwać w dowolnym momencie i nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Wybierz kategorię produktów Wellness