Krem CC do włosów HairX

bez spłukiwania

32142 Oriflame

Krem CC do włosów HairX 32142


Produkt nie został ujęty w katalogu, zapytaj nas o jego dostępność.
kod
32142
cena
29.90
Produkt:

Krem CC do włosów HairX 32142

Opis:
  • w wygodnej formie sprayu nie wymagającego spłukiwania
  • wielozadaniowy kosmetyk zapewniający 10 upiększających efektów: wspaniały blask, jedwabista gładkość, kontrola nad niesfornymi kosmykami, objętość, łatwość rozczesywania, ochrona przed rozdwajaniem się końcówek, ochrona koloru, ochrona przed wysoką temperaturą, nawilżanie, regeneracja
  • zawiera kompleks Omega oraz 6-Gingerol, które pomagają nawilżać, chronić i wzmacniać włosy
  • pielęgnuje także skórę głowy
  • pojemność: 150 ml
Inne produkty z tej samej serii HairX:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.
Dodano przez: Martyna, dnia: 2016-02-10 20:03:23 , ocena:Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.Ocena produktu: doskonały.

Krem jest naprawdę wspaniały, nie spodziewałam się takich efektów. Wygładza włosy lepiej niż olejki, nie obciąża włosów, a przy tym pięknie pachnie. Stosuję na całe włosy (dużo na końcówki) przed suszeniem, w następnych dniach po myciu też parę razy spryskuję suche włosy. Z początku włosy mogą wydawać się lepkie, ale kosmetyk szybko się wchłania i to wrażenie całkowicie mija. Polecam każdej osobie z puszącymi lub zniszczonymi, suchymi włosami.