- udział dobrowolny -

Oferta lojalnościowa

Promocja skierowana do wszystkich zarejestrowanych Konsultantów Oriflame.
Czas obowiązywania: 05.09-16.10.2017
Łączna wartość nagród: 199 zł
Kod do wpisania na zamówieniu: 122474

Zasady oferty

Składasz regularnie zamówienia w Oriflame? Teraz zostaniesz za to nagrodzona/y! Złóż zamówienie za min. 300 PP w jednym katalogu i zdobądź możliwość zakupu zestawu Fondue 23 części Carne za jedyne 9,99!

UWAGA!
Program nie łączy się z nagrodami z poziomów Brąz, Srebro i Złoto z Bonusu dla Urody. Jeśli chcesz zdobyć poniższy zestaw, nie możesz odebrać tych nagród naraz (w trakcie obowiązywania katalogów nr 13 i 14).

Opis nagrody

Z zestawem do fondue, żadne spotkanie z przyjaciółmi nie będzie już takie samo! W zależności od preferencji Twoich i Twoich gości, zestawu możesz użyć aż na 3 sposoby! Przyrządź fondue serowe, mięsne lub czekoladowe.

Zalety:
- nierdzewne/emaliowane fondue jest przeznaczone do przygotowania i stylowego serwowania mięsnych, serowych i czekoladowych fondue,
- wyprodukowano ze stali pierwszej jakości, doskonałej emalii i wytrzymałej ceramiki,
- wygodne w użyciu, łatwe w czyszczeniu,
- 3 lata gwarancji.Jeśli jesteś Konsultantem koniecznie sprawdź poniższe działy! Jeśli nie to zapisz się do Oriflame już teraz korzystając z naszego formularza rejestracyjnego. Należąc do Klubu Oriflame masz możliwość skorzystania ze specjalnych przywilejów, programów i ofert promocyjnych. Weź w nich udział i zarób dodatkowe pieniądze dzięki Oriflame!
Zajrzyj także do spisu produktów Oriflame i stałych programów lojalnościowych:
Rejestracja Oriflame
zgarnij 20% zniżki
na wszystkie produkty Oriflame