Baza ułatwiająca usuwanie lakieru The ONE

33727 Oriflame

Baza ułatwiająca usuwanie lakieru The ONE 33727


Produkt nie został ujęty w katalogu, zapytaj nas o jego dostępność.
kod
33727
cena
26.90
Produkt:

Baza ułatwiająca usuwanie lakieru The ONE 33727

Opis:
Teraz możesz zmieniać swój manicure tak łatwo, jak zmieniasz ubranie! Baza ułatwiająca usuwanie lakieru The ONE tworzy doskonale gładką, ochronną warstwę dla Twojej emalii do paznokci, a gdy jesteś gotowa na zmianę, wystarczy, że ją po prostu zdejmiesz - nawet ekstremalne kolory i brokat znikną bez śladu!
  • tworzy gładki, przezroczysty film i jest odpowiednia pod każdy rodzaj lakieru, nawet te o intensywnych kolorach czy zawierające brokat
  • pomaga chronić paznokcie przed przebarwieniami
  • pojemność: 8 ml
Stosowanie: 1. BAZA - Nałóż grubszą warstwę na czyste paznokcie. Pozwól jej dobrze wyschnąć przed aplikacją lakieru do paznokci. 2. KOLOR - Pomaluj paznokcie jedną lub większą ilością warstw ulubionego lakieru. Pamiętaj, że poprzednia warstwa musi wyschnąć, zanim nałożysz kolejną. 3. ZDEJMIJ - Wystarczy podważyć lakier z boku paznokcia i zdjąć całą warstwę.
Inne produkty z tej samej serii The ONE:
Sklep online Oriflame
podziel się swoją opinią Wyraź swoje zdanie lub zapytaj o właściwości produktu.
dodaj opinię / zadaj pytanie
Twoja ocena (opcjonalnie):


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z publikowaniem komentarza. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Biuro Regionalne Premium Oriflame nr 2 w Częstochowie, ul. Mirowska 14, Częstochowa.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.


Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem korzystania ze strony kosmetyki.czest.pl
Twój komentarz został wysłany i oczekuje na publikację.

Nie ma jeszcze żadnych opinii. Podziel się z nami swoją opinią, skomentuj produkt!